Kontakt  |  Östra Sönnarlöv

Mats-Ernst Johnsson | Platschef / Säljare

     0708371133
     mats.johnsson@traktorservice.com

Gustaf Nilsson | Säljare

     0708375125
     gustaf.nilsson@traktorservice.com

Bengt Andersson | Säljare

     0708371103
     bengt.andersson@traktorservice.com

Emil Hjalmarsson | Säljare potatis

     0708374959
     emil.hjalmarsson@traktorservice.com

Lars-Eric Nilsson | Administrationschef

     0708371186
     lars.n@traktorservice.com

Anneli Gonner | Reservdelschef

     044-331036
     anneli.gonner@traktorservice.com

Stefan Lasson | Reservdelssäljare

     044-331036
     stefan.lasson@traktorservice.com

Kevin Elvstrand | Reservdelssäljare

     044-331036
     kevin.elvstrand@traktorservice.com

Veronica Nilsson | Reservdelssäljare

     044-331036
     veronica.nilsson@traktorservice.com

Sten Svensson | Smed

     

Tobias Lagerqvist | Servicetekniker

     tobias.lagerqvist@traktorservice.com

Thomas Andersson | Verkmästare

     044-331037
     thomas.andersson@traktorservice.com

Per-Åke Johnsson | Verkstadschef

     044-331037
     per-ake.johnsson@traktorservice.com

Caroline Platoff | Ekonomiansvarig

     044-331087
     caroline.platoff@traktorservice.com

Kontakt  |  Hässleholm

Adam Hellström | Säljare

     0722521300
     adam.hellstrom@traktorservice.com

Kontakt  |  Asarum

John Tillberg  | Säljare

     0706990447
     john.tillberg@traktorservice.com

Besök oss!

OCH SE VAD VI KAN ERBJUDA JUST DIG!
Östra Sönnarslöv

Everödsvägen 162

298 96 Östra Sönnarslöv

Tel. 044-33 10 87

Fax. 044-33 12 70

Öppettider:
Vardagar 07:00-16:00

Hässleholm

Industrigatan 10 

281 41 Hässleholm

Tel. 0451-140 75
Fax. 0451-418 60

Öppettider:
Vardagar 07:00-16:00

Asarum

Södra Industrivägen 5

374 50 Asarum

Tel. 070- 69 90 447

Öppettider:
Vardagar 07:00-17:00

© 2019 av Östra Sönnarslövs Traktorservice. Proudly created with Wix.com