Kontakt  |  Östra Sönnarlöv

personal-os6.jpg

Mats-Ernst Johnsson | Platschef / Säljare

     0708371133
     mats.johnsson@traktorservice.com

personal-os5.jpg

Lars-Eric Nilsson | Administrationschef

     0708371186
     lars.n@traktorservice.com

personal-os3.jpg

Gustaf Nilsson | Säljare

     0708375125
     gustaf.nilsson@traktorservice.com

personal-os1.jpg
personal-os2.jpg
personal-os7.jpg

Bengt Andersson | Säljare

     0708371103
     bengt.andersson@traktorservice.com

Caroline Platoff | Ekonomiansvarig

     044-331087
     caroline.platoff@traktorservice.com

Per-Åke Johnsson | Verkstadschef

     044-331037
     per-ake.johnsson@traktorservice.com

personal-os8.jpg
personal-os10.jpg
personal-os9.jpg

Sten Svensson | Smed

     

Tobias Lagerqvist | Servicetekniker

     tobias.lagerqvist@traktorservice.com

Thomas Andersson | Verkmästare

     044-331037
     thomas.andersson@traktorservice.com

Kontakt  |  Hässleholm

personal-hh1.jpg

Adam Hellström | Säljare

     0722521300
     adam.hellstrom@traktorservice.com

Kontakt  |  Asarum

personal-as1.jpg

Kjell Johnsson  | Säljare

     0706990447
     kjell.johnsson@traktorservice.com